• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LeihZeit
  • Kontakt: Małgorzata
  • Telefon: 538-604-610
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Serwisant

Serwisant dźwigów morskich - Dubaj

Europejski producent maszyn budowlanych, poszukuje technika serwisowego, odpowiedzialnego za sektor morski. Firma jest liderem w swojej branży, oferując najwyższą jakość produktów i usług na Bliskim Wschodzie.

Zadania:

  • Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania;
  • przeglądy, konserwacje maszyn;
  • naprawy i remonty oraz podejmowanie działań prewencyjnych;
  • Montaż nowych maszyn;
  • wizyty serwisowe u klienta;
  • sporządzanie protokołów z zakresu napraw;

Wymagania:

·         wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku: mechatronika, elektromechanika, automatyka, elektronika, mechanik, hydraulika siłowa, elektryk;

·         co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w branży dźwigowej;

·         znajomość i umiejętność testowania urządzeń hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych i elektronicznych;

·         dobra znajomość języka angielskiego, atutem będzie znajomość języka niemieckiego;

·         biegła obsługa komputera;

·         umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej;

·         umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;

·         wielozadaniowość;

·         chęć częstego podróżowania;

Oferujemy:

·         Pracę w Dubaju jako technik serwisowy przy dźwigach okrętowych

·         Stabilne warunki zatrudnienia

·         możliwości rozwoju

·         czas pracy: 45 godzin tygodniowo (elastyczny czas rozpoczęcia od 7:00 do 8:00)

·         30 dni urlopu

·         Wynagrodzenie: ok. 5000 EURO netto + dodatek mieszkaniowy.

Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV w języku angielskim na adres: [email protected]